Kopeeri siit enda roheline kingisoovide nimekiri

Foto: Lisett Kruusimäe
Mul on Google Drive'is aastaringne kinginimekirja dokument. Saadan selle täiendatuna inimestele oma sünnipäeval koos kutsega ja enne jõule nende soovi korral. Paljud minu sõbrad on seda kiitnud ja öelnud, et peaks endale samasuguse nimekirja tegema. Allpoolt saate selle kopeerida endale isiklikuks kasutamiseks ja täiendamiseks. Kinginimekirja mõte on ennetada soovimatuid kingitusi, mis kulutavad ruumi, aega ja loodusressursse. 
Minu kingisoovide nimekiri
Sa ei pea tundma kohustust midagi kinkida. Mind rõõmustab enim koos veedetud aeg. Kui kinkimise soov on aga vastupandamatu, siis siin on nimekiri. Palun mitte kinkida lilli ja pakkimise vajadusel pakkida asjad teise ringi materjalidesse.

Kinkekaardid

Heategevus

  • Liitu TeamClimate’iga
  • [Lisa endale olulised organisatsioonid]

Kogun raha:

  • [x eesmärgiks]: [lisa siia oma pangakonto]

Vajalik

  • [Lisa siia oma konkreetsed vajadused]

Tore

  • Isetehtud hõrgutised, toit
  • Postimees nädal online või Postimehe veebitellimus
  • [Lisa siia oma isiklikud soovid]
***
Anna mulle kommentaarides märku, kui võtad selle nimekirja põhja kasutusele :) 

Eelmine
Rohemüksamine: viis inimeste keskkonnasõbraliku käitumise mõjutamiseks
Järgmine
Müksamise kasutamine annetuste kogumisel

2 vastust

Email again:
Pille 13. detsember 2021
See on hea nimekiri, aitäh jagamast. Ise kasutusele ei võta, mul on selline dokument pigem teiste inimeste kingituste jaoks - mida nad aasta jooksul on soovinud, panen kirja & enne tähtpäeva uurin täpsustavalt üle, kas on lisa-eelistusi. Õnneks on meil nii jõulud (kui synnipäevad) ysna stressivabad - näiteks suguvõsa põngerjad kirjutavad juba aastaid päkapikule 2-3 (mõistlikku) soovi, mille seast hea valida - on yllatus & rõõm täideläinud soovist. Täiskasvanute vahel vaikimisi (materiaalseid) kinke ei tehta, kui soovi on, siis sokid või kinkekaardid.
Kerttu 16. detsember 2021
Minu arust mega hea idee ja ilmselt võtan kasutusse. Sest nt see aasta enne jõule oli mul välja mõeldud 3 asja mida ma sooviksin ja kui tuli kätte aeg soovid edastada, ei olnud enam ükski äkki meeles. Niiet ka endale hea koht oma mõtete ja soovide ülesmärkimiseks ning ka nö pidevaks täiendamiseks.