Teenused & tellimine

 
Kuni 30. aprillini 2021 on kõik esinemisajad broneeritud ning tellimusi saab broneerida maikuuks ja sealt edasi. Vaata SIIT, millised blogijad veel jäätmevabadusest räägivad.

Üritused

Õpituba "Kuidas vähendada prügi teket"
Õpituba kestab 90 minutit. Selle käigus räägime, miks on vaja oma tarbimisharjumusi muuta ning kas me saame neid tarbimisharjumusi muuta. Lisaks arutleme näidete ja 5K reegli põhjal, kuidas vähendada enda tarbimist ning sellega kaasnevat prügi. 

Klassikaline loeng 30-45 min
Loengus käsitleme jäätmetekke vähendamise põhimõtteid ning praktilisi näiteid ja nippe, mida oma elus rakendada.

Personaalne konsultatsioon
Personaalne konsultatsioon sobib ettevõttele või inimesele, kes soovib kiirelt alustada oma prügi ja ressursikasutuse vähendamisega ning vajab lisanippe.

Artikkel 
Kirjutan jäätmetekke vähendamisega seonduvaid artikleid. Olen kirjutanud artikleid näiteks  MIHUSes, Rohegeeniuses ja ajakirjas Jälg.

Eritellimus
Korraldad huvitavat paneeldiskussiooni, vajad mentorit, arendad uut toodet, või omad isiklikku visiooni koolitusest? Kirjuta julgelt.

Iga koolitus, konsultatsioon ja artikkel on rätsepatöö, mis sõltub aja- ja ressursikulust. Koolituse tellimiseks ja hinnapakkumise saamiseks kirjuta mulle suletudring[at]gmail.com või kasuta kontaktivormi.
Email again:
Kui tegemist on üritusega, siis kas kohapeal on olemas järgnevad vahendid: