Teenused & tellimine

Klassikaline jäätmeteta eluviisi õpituba
Jäätmeteta eluviisi õpituba kestab 90 minutit. Selle käigus räägime, miks on vaja oma tarbimisharjumusi muuta ning kas me saame neid tarbimisharjumusi muuta. Lisaks arutleme näidete ja 5K reegli põhjal, kuidas vähendada enda tarbimist ning sellega kaasnevat prügi.

Klassikaline loeng 30-45 min
Loengus käsitleme jäätmevabaduste põhimõtteid ning praktilisi näiteid ja nippe, mida oma elus rakendada.

Personaalne konsultatsioon
Personaalne konsultatsioon sobib ettevõttele või inimesele, kes soovib kiirelt alustada oma prügi ja ressursikasutuse vähendamisega ning vajab lisanippe.

Artikkel 
Kirjutan jäätmevabadusega seonduvaid artikleid. Olen kirjutanud keskkonnahoiuväärtustest noorsootöös, intervjueerinud Rohelise Võtme märgisega majutusasutusi, intervjueerinud hambaarste seoses plastivaba suuhügieeniga, nahaarsti ja kosmeetikut seoses plastivaba näohooldusega jne. 

Eritellimus
Korraldad paneeldiskussiooni, vajad mentorit, arendad uut toodet või omad isiklikku visiooni koolitusest? Kirjuta julgelt.

Iga koolitus, konsultatsioon ja artikkel on rätsepatöö, mis sõltub aja- ja ressursikulust. Koolituse tellimiseks ja hinnapakkumise saamiseks kirjuta mulle suletudring[at]gmail.com või kasuta kontaktivormi.
Email again:
Kui tegemist on üritusega, siis kas kohapeal on olemas järgnevad vahendid: