Ülevaade jäätmeid ennetavatest meigitoodetest

Kui ma jäätmeid ennetama hakkasin, oli väga lihtne hankida kõik taastäidetavad meigitooted Eestis Zao kosmeetika maaletoojalt. See ettevõte ei tegutse enam. Püüdsin siin hiljuti enne pulmapeole minekut aru saada, kust ja mida ma soetama peaks ning raske oli. Seepärast koostas minu praktikant Maike teile ülevaate, millised jäätmeid ennetavad, taastäidetavad, pakendivabad meigitooted täna saadaval on. 
Kellele see ülevaade on mõeldud? Ikka neile, kellele meikimine on oluline ja kellele see rõõmu toob - näiteks mulle. Kui sa oskad ka siia mõne konkreetse toote või poe lisada, kes neid pakub, ootan huviga sinu täiendusi kommentaaridesse. Kui sa ei meigi, siis see on ka tore! Oleme kõik ilusad nii hästi tehtud meigiga kui ka ilma ning vabadus end oma välimuse kaudu väljendada, kuidas iganes soovime, on äge. 

Ühtlasi, siit üleskutse ettevõtjatele ja ettevõtlikele inimestele:
  • Meil on vaja maale tuua paremaid alternatiive (nt Elate Beauty)
  • Poodides võiks olla "taastäidetav" kategooria, mille alt ma kiirelt tooted ülesse leian
  • Kui su ettevõte pakub taastäiteid meigitoodetele, palun reklaami seda ja tee kliendile selle info leidmine lihtsaks. 
  • Ma tahan, et mul oleks lihtne leida kõike vajalikku kapselpaleti jaoks ning et ma ei peaks ühest poest tellima puudrit, teisest huulepulka ja kolmandast silmapliiatsit. 

Kniks!
Eelmine
Ülevaade jätkusuutlikuma eluviisi soodusdiilidest
Järgmine
Kestlike tähtpäevade kalender

1 vastus

Email again:
Susanne 25. oktoober 2023
Hei!

Hoia Homespa pakub allahindlust, kui viid tühjad pakendid tagasi ning Sensai pakub samuti võimalust osta nn taastäidetavaid huulepulki, puudreid jpm.
Samuti tasuks välja tuua Rimi taastäitmise leti.