Ülevaade jätkusuutlikuma eluviisi soodusdiilidest

Paljud küsivad mult, kas jätkusuutlikum eluviis on kallim. Muidugi sõltub see inimesest, aga mina ütleks, et sellesse mõtteviisi on säästlikkus juba sisse kirjutatud: alustuseks keeldume ebavajalikust, kärbime oma vajadusi. Mis puudutab aga meie tarbimist, siis esiteks, me ei pea tegema asju, mis meie rahalist seisu tõsiselt kahjustavad. Teiseks, nii palju asju on hoopis soodsamad ja ma tahan neid võimalusi teiega jagada.
Koostasin selleks Google Docsi vormis ülevaate parimatest jätkusuutliku eluviisi diilidest, mis pikemalt kestavad. Siin aitasid Instagrami jälgijad ka kaasa. Arvan, et leiad sellest Excelist palju kasulikku. Siinkohal küsimus: mida ise veel siia tabelisse lisaksid? Minu fookus on küll jäätmete ennetus, aga tervitan selles tabelis ka muid suundi nagu nt mahe- ja vegantoit, jätkusuutlik energiakasutus jne. 

Soovitan eelkõige vaadata excelit, kuid toon mõned enda isiklikud sooduskoodid siin veel eraldi välja googeldajate heaks. Kõik on välja toodud selle mõttega, et teeksid neid kasutades võimalikult keskkonnasõbralikud valikud :) 

RAHATARKUS ja INVESTEERIMINE
TOIT

TEHNIKA JA E-TÖÖRIISTAD

MEELELAHUTUS & ENESEARENG
Eelmine
Printleht: ilugraafik
Järgmine
Ülevaade jäätmeid ennetavatest meigitoodetest

1 vastus

Email again:
Mari-Ell 3. august 2022
Paljudes kohvikutes ja tanklates saab kohvi oma topsi ostes soodustust :)