Kapselmeigikott Couleur Carameli toodetega

#koostöö Couleur Caramel Eesti

Kui 2021. aastal kirjutasin kapselmeigikoti teooriast, siis täna saan rääkida Eestist ostetavatest kindlatest toodetest.  Couleur Carameli Ecocert sertifikaadiga tooted on üldjuhul taastäidetavad või pakendatud klaasi, metalli.
Kauapüsiv huulepulk
Couleur Carameli toodete nimekiri
Taastäidetavus, kestlikumad materjalid ja koostisained on suur eelis. Kapselmeigikoti osas on suurim võit vähem tarbimine: arusaamine, kuidas minimaalse arvu toodetega saavutada maksimaalne tulemus. 

Kuidas neid tooteid kasutada
Universaalne puuder, päikesepuuder ja tume lauvärv on kõik kasutatavad silmalaugudel. Tumedat lauvärvi saab pintsliga kanda ka kulmudele.  Huulepulka saab kasutada nii põsepunana kui ka laugudel. Pidulikumaks ürituseks aitab silmi esile tõsta silmalainer, igapäevaselt silmapliiats.

Teatavasti suvel või päikselisel puhkusereisil näonaha toon muutub. Valisin neutraalse meigialuskreemi ja universaalse puudri, sest need  sobivad alati nahatooniga. Minu näonahk on üldiselt loomulikult üsna klaar ja ei vaja erilist katmist. Sõltuvalt isiklikest eelistustest võib valida endale sobilikud meigipõhja tooted.

Kuidas kapselmeigikotti kasutades säästa
Taastäited on soodsamad. Võid kohe osta nt ainult ripsmetušši taastäite ilma kestata (nt 6 € soodsam). Kapselmeigikoti süsteem lemmikutest hoiab samuti väljaminekud mõistlikuna.

Milline on kasutuskogemus
Couleur Carameli tootjad kirjutavad ise, et nende tooted on nagu nahahooldus ja meik ühes: tooted sisaldavad kümme korda rohkem nahka hooldavaid taimseid aktiivaineid. Mina olen nüüd tooteid kasutanud aprillikuu lõpust ja rahul. Näiteks, see meik püsis samasugusena pärast 12 tundi järjest pidutsemist. See ei näe välja nagu krohv, vaid sulandub nahaga üheks. Samuti jäin ise rahule enda välimusega 😊 Julgen soovitada! 

Kas kasutad juba kapsemeigikotti? Milline kogemus on sul Couleur Carameli toodetega?
Eelmine
GALERII: kuidas Eesti kodudes jäätmeid liigiti kogutakse
Järgmine
Kuidas seada tervisliku kaalu eesmärke?

Vastused puuduvad

Email again: